Szkoła dalej zamknięta!

Zgodnie z komunikatem wydanym przez MEN z dnia 09.04.2020 zajęcia w szkołach do 26.04.2020r. wciąż będą prowadzone tak jak dotychczas czyli w formie nauczania zdalnego.

Jednocześni informuję, że egzamin ósmoklasistów zostaje przeniesiony na czerwiec! Na trzy tygodnie przed jego datą ma być podana informacja o jego odbyciu.

Pozdrawiam życząc wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych – Dyrektor

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz