Szkoła w Olszanach ma nowy plac zabaw

Dnia 12 czerwca br. spotkaliśmy się w PSP im. Adama Mickiewicza w Olszanach, aby wspólnie uczestniczyć w szczególnym dla naszej szkoły wydarzeniu, jakim było otwarcie nowego placu zabaw, który powstał z inicjatywy pani dyrektor Marii Karkowskiej.

Najpiękniejsze wspomnienia ludzi dorosłych wiążą się zwykle z latami dzieciństwa i młodości. Na pierwszym miejscu pojawia się wtedy szkoła. Wraca się myślami do chwil przyjemnych, wesołych, wspomina się nauczycieli i kolegów. Szkoła jawi się jako miejsce szalonych, młodzieńczych i szczęśliwych chwil.

Dzięki ofiarności, życzliwości i miłości do dzieci władz oświatowych, licznych sponsorów oraz rodziców i mieszkańców Olszan powstał ten wspaniały plac zabaw, który z pewnością dostarczy dzieciom i młodzieży wielu niezapomnianych i radosnych chwil. Pani dyrektor Maria Karkowska serdecznie podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji marzeń naszych dzieci.

Uroczystego otwarcia placu zabaw dokonał zastępca Burmistrza Strzegomia pan Wiesław Witkowski wraz z panią dyrektor PSP w Olszanach Marią Karkowską . Nowy plac zabaw został następnie poświęcony przez księdza proboszcza Józefa Wróbla.