Ten szczególny dzień – Mikołaj!

Piątek 06 grudnia był dniem wyjątkowym… zresztą jak co roku, gdyż w tym dniu Święty Mikołaj odwiedza naszą szkołę!! Oczywiście nie zapomniał i o nas w tym roku hojnie obdarowywując uczniów prezentami, zarówno tych najmłodszych jak i tych starszych… był i w zerówce i w klasie VI. Jednak w tym roku miał więcej paczek, ponieważ rozdał też wszystkim dzieciom pyszne bułeczki, które do worka z prezentami podrzucili mu dobrzy ludzie z Piekarni FSB ze Strzegomia, którym serdecznie Święty Mikołaj dziękuje!! Razem z bułeczkami była też czekolada, którą nasz Gość otrzymał od nauczycieli, tak więc zdecydowanie był to dzień pełen wrażeń dla uczniów naszej szkoły i szkoda że Mikołaj jest tylko raz w roku!!