Turniej o puchar Donalda Tuska

W dniach 12 i 13 września na boisku „Orlik” w Strzegomiu odbyły się zawody w piłkę nożną pod patronatem premiera Donalda Tuska. W poniedziałek 12 września do rywalizacji przystąpili uczniowie z roczników 00’ i 01’, natomiast dzień później uczniowie z roczników 98’ oraz 99’. Oczywiście tak jak na każdych zawodach sportowych tak i tym razem nasza szkoła była reprezentowana przez naszych uczniów…

W reprezentacji młodszych roczników udział wzięli : Adam Trzos, Karol Wójcik, Hubert Sokołowski, Kacper Kowalczuk, Kuba Fudali, Paweł Lubczyński, Kacper Migoń oraz Kuba Lukas. Zespoły biorące udział w turnieju zostały podzielone na dwie grupy, w których grały każdy z każdym. Niestety nasi chłopcy przegrali swoje mecze i nie awansowali do rundy finałowej. Przed nimi jeszcze wiele pracy aby mogli z powodzeniem rywalizować z innymi drużynami, ale pierwsze koty za płoty !:). W reprezentacji starszych roczników udział wzięli : Piotr Niziołek , Marcin Lubczyński, Robert Gielata, Mateusz Sikora, Kuba Dobrowolski oraz jako jedyne dziewczyny w turnieju Kamila Krawczyk oraz Dominika Maduch. System turnieju był taki sam jak w dzień poprzedni, a wiec podział na dwie grupy i mecze każdy z każdym. Niestety podobnie jak dzień wcześniej nie udało nam się wygrać meczu….. ale najważniejsza była dobra zabawa oraz możliwość nauki od lepszych od siebie, ponieważ poziom reprezentowany przez pozostałe zespoły w naszej grupie był bardzo wysoki.