Turniej piłki nożnej w Strzegomiu

Po długim okresie związanym z pandemią Covid-19 w dniu 27 października uczniowie szkół z naszej gminy powrócili w końcu do rywalizacji sportowej! W środowy poranek na boisku OSIR-u w Strzegomiu odbył się turniej piłki nożnej chłopców z roczników 2007 i  młodszych, którego organizatorem był OSIR w Strzegomiu.

W rywalizacji udział wzięło 11 drużyn , które zostały podzielone na trzy grupy , z których do półfinałów wychodzili zwycięzcy grup oraz druga drużyna z jednej z grupy z najlepszym bilansem. Naszą drużynę reprezentowali w turnieju : Bartosz Dyduch, Miłosz Dyduch, Dawid Krzyżak, Kacper Dyduch, Wiktor Kurczak, Michał Mądrzak, Błażej Nikoniuk oraz Bartosz Walec. Losowanie przydzieliło nam następujących przeciwników : drużynę z Rogoźnicy, pierwszy zespół z PSP 2 ze Strzegomia oraz drugi zespół z PSP 4 ze Strzegomia. W pierwszym meczu zremisowaliśmy z drużyną z Rogoźnicy 1:1 , w drugim spotkaniu przegraliśmy z przeciwnikiem z PSP 2 0:2, natomiast w ostatnim starciu wygraliśmy z drużyną PSP 4 2:0 i ostatecznie zajęliśmy w grupie 2 miejsce, które niestety nie dało awansu do półfinałów, ponieważ w innej grupie rywale zdobyli o jeden punkt więcej i to oni naszym kosztem grali dalej, a nam przypadło ostatecznie 5 miejsce w turnieju.

Cały turniej wygrali nasi grupowi rywale z PSP 2. Podsumowując grę naszej drużyny trzeba być zadowolonym, ponieważ chłopcy wypadli dobrze i nie wiele zabrakło im do wali o medale. 

Powiązane treści

Udostępnij

Ostatnie artykuły

Skip to content