„Umiem Pływać ” – II edycja

Od  marca 15 uczniów z  klas I-III z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Olszanach uczestniczyło w kolejnej edycji programu „Umiem Pływać”. Głównym jego celem jest nauka pływania i zachęcenie dzieci do jej kontynuowania. Program obejmował 10 wyjazdów na basen znajdujący się w Szkole Podstawowej nr 4 w Świdnicy gdzie nasi uczniowie pod okiem instruktorów pływania uczyli się pływać. Zajęcia dobiegły końca w piątek 22 maja, kiedy to po raz ostatni udaliśmy się na basen. Mali uczestnicy programu byli bardzo zadowoleni z możliwości regularnych wyjazdów na basen i bardzo chętnie w nich uczestniczyli za każdym razem wracając z uśmiechami na twarzach, które gwarantowała im świetna zabawa w wodzie!!