Uroczyste otwarcie strzegomskiego „Delfinka”

W piątkowy poranek 16 marca w Strzegomiu odbyło się uroczyste otwarcie Delfinka czyli małego basenu , który znajduje się przy szkole podstawowej nr 2. Głównym celem budowy obiektu było umożliwienie uczniom z terenu naszej gminy nauki pływania – już pod koniec marca uczniowie z klas I-III zaczną uczyć się pływać w ramach programu „Umiem pływać”. W godzinach popołudniowych basen będzie dostępny również dla osób dorosłych. W otwarciu naszą szkołę reprezentowali : Zuzia Czubala, Klaudia Wolkenstein, Kamila Rakuś , Paulina Filipczyk oraz Adaś Lubczyński. Po oficjalnej i bardzo uroczystej części otwarcia basenu, wszyscy uczniowie, którzy przybyli ze szkół z naszej gminy skorzystali z kąpieli w nowiutkim basenie!!