VII Konkurs Recytatorski

10 maja 2012r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Olszanach odbył się VII Gminny Konkurs Recytatorski pod  patronatem  Burmistrza Strzegomia- pana Zbigniewa Suchyty. W tegorocznym konkursie wzięło udział 17 reprezentantów ze szkół podstawowych gminy Strzegom. Jury w składzie: pani Jolatna Ciura, pani Zofia Patała oraz pani Ewa Koncprzyznało następujące nagrody :

I miejsce – Katarzyna Mądrzak (ZSP Stanowice),

II miejsce – Katarzyna Bednarz ( PSP nr 2 Strzegom),

III miejsce – Wiktoria Sowa ( PSP Olszany)

IV miejsce – Emilia Stempin ( ZSP Stanowice)

V miejsce – Kamila Krawczyk ( PSP Olszany)

VI miejsce- Ada Myszczyszyn (PSP nr 4 Strzegom)

Na wyróżnienie zasłużyły : Dominika Maduch ( PSP Olszany), Martyna Falacińska ( ZSP Jaroszów), Marta Gazda (PSP nr 4 Strzegom) oraz Natalia Wojtysiak ( PSP nr 2 Strzegom). Nagrodzeni uczniowie otrzymali piękne książki, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują władzom Strzegomia za ufundowanie cennych nagród, uczniom za udział w naszym konkursie,  nauczycielom za pracę włożoną w przygotowanie młodzieży oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!