Warsztaty czekoladowe

Piątek tj. 21.09.2018r. był dniem bardzo długo wyczekiwanym przez naszych uczniów. Pomysł udziału w „Warsztatach Czekoladowych” okazał się być wspaniałym pomysłem na zabawę, edukację oraz czekoladową integrację. Bardzo ciepło powitali nas organizatorzy warsztatów. Zaczęło się od poczęstunku czekolady, która rozpływała się po wafelku i która sprawiła wiele radości, gdyż większość tej czekolady została na ustach dzieci. Buźki zrobiły się czekoladowe. Uczniowie poznawali różne słodkości wielozmysłowo a zmysł smaku i węchu w tym dniu był szczególnie aktywny. Na koniec każdy dostał pudełeczko do którego spakował swoje wyroby czekoladowe. Ten dzień na długo zapadnie w naszej pamięci, pełen wrażeń i słodkości.