Wielkanocny montaż słowno muzyczny

Wielkanoc  to  najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające mękę,  śmierć oraz zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Poprzedzający ją tydzień, stanowiący okres wspominania najważniejszych dla wiary chrześcijańskiej wydarzeń, nazywany jest Wielkim Tygodniem. 23  marca 2016 r.  w naszej szkole obejrzeliśmy montaż słowno- muzyczny, który wprowadził nas w nastrój świąteczny. Uczniowie klasy IV recytowali wiersze i śpiewali pieśni o tematyce wielkopostnej i wielkanocnej. Całość przedstawienia wzbogacona została prezentacją multimedialną. Z okazji zbliżających się Świąt życzymy wszystkim dużo zdrowia i pomyślnego pokonywania trudności, które niesie codzienne życie. Niech Zmartwychwstały Chrystus udzieli łaski silnej wiary i gorącej miłości.