Wigilia klasy VI

Pyszne wigilijne posiłki, ciasta oraz owoce , piękne kolędy…. a do tego prezenty pod choinką takie atrakcje czekały na uczniów klasy VI podczas klasowej Wigilii w czwartkowy dzień 18 grudnia. Świąteczne spotkanie odbyło się z inicjatywy samych uczniów i dzięki pomocy rodziców, którzy pięknie wszystko przyrządzili i przygotowali uczestnicy spotkania mogli poczuć się jak w trakcie domowej Wigilii. Na spotkanie zaproszenie otrzymała również pani Dyrektor, która oczywiście chętnie zgodziła się przybyć i zasiąść ze wszystkimi do stołu. Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie od podzielenia się opłatkiem , natomiast po życzeniach rozpoczęła się klasowa wieczerza. Oczywiście uczniowie z niecierpliwością zerkali na choinkę, pod którą czekały na nich prezenty więc kiedy wszyscy zebrani już skończyli posiłki rozpoczęło się wybieranie prezentów!