Wizyta Biskupa

25 października mieliśmy w naszej szkole niezwykłego gościa… odwiedził nas sam Biskup Świdnicki ksiądz Ignacy Dec!! Jego wizytę zawdzięczamy wizytacji kanonicznej jaką odbywał w naszej parafii. W tym dniu z samego rana wszyscy udaliśmy się do kościoła na uroczystą Mszę Świętą koncelebrowaną oczywiście przez samego Biskupa. Po Mszy spotkaliśmy się z naszym gościem w sali gimnastycznej. Podczas spotkania uczniowie mogli zadawać Biskupowi pytania…. co też chętnie uczynili!!….po udzieleniu na nich odpowiedzi nasz gość opowiedział nam trochę o sobie, po czym udał się na spotkanie z nauczycielami. Wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi że tak ważna osoba odwiedziła naszą małą wiejską szkołe, dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!!