Wizyta Komendanta Straży Miejskiej

W poniedziałkowy poranek 19 listopada gościliśmy w naszej szkole Komendanta Straży Miejskiej ze wraz z aspirantem Straży Miejskiej ze Strzegomia. Celem wizyty naszych gości były pogadanki na temat bezpieczeństwa oraz zapobieganiu nałogom. Pierwszą pogadankę z uczniami klasy 0-III przeprowadził Pan komendant, a tematem było bezpieczeństwo w czasie drogi do szkoły i podczas powrotu do domu, oraz  jak mamy zachowywać się w mieszkaniu, gdy jesteśmy sami aby nic nam się nie stało. Drugą część spotkania, której tematem była cyberprzemoc oraz przestrzeganie przed palenie papierosów i jego skutkami poprowadził aspirant Straży Miejskiej a udział w niej wzięli uczniowie klas IV-VI. Dziękujemy Panu Komendantowi za wizytę w naszej szkole i zapraszamy ponownie!!