Wizyta Księdza Biskupa w naszej szkole

W dniu 30 października 2015 roku, parafia p.w. Trójcy Świętej w Olszanach  przeżywała wizytację kanoniczną Księdza Biskupa Adama Bałabucha. W jej ramach Jego Ekscelencja odwiedził naszą szkołę. Dostojny Gość na spotkanie przybył  w towarzystwie  księdza proboszcza Józefa Wróbla.
Na początku tego niecodziennego spotkania uczniowie przywitali Księdza Biskupa piosenką oraz wierszem i kwiatami. Słowa powitania w stronę naszego Gościa  skierowała również Dyrektor szkoły – Pani Maria Karkowska. Wizytę uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów kl. IV,  poświęcony Osobie Świętego Jana Pawła II.  Po części artystycznej Jego Ekscelencja skierował kilka słów do zgromadzonych oraz udzielił błogosławieństwa całej społeczności szkolnej. Wizyta Księdza Biskupa zakończyła się spotkaniem z gronem pedagogicznym. Było to niezwykłe i wzruszające wydarzenie w życiu naszej szkoły.