Wspólna wycieczka do Wrocławia

W środę 17 czerwca uczniowie klasy VI, klasy V oraz klasy III wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Wrocławia, która była zorganizowana  z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego. O 7.30 rano wyjechaliśmy z pod szkoły i o godzinie 9.00 byliśmy w pierwszym punkcie planu naszej wycieczki, czyli w ZOO. Główną atrakcją było oczywiście zwiedzanie nowo otwartego Afrykarium, które na wszystkich nas wywarło duże wrażenie prezentując nam piękno podwodnego świata do zobaczenia z bardzo bliska. O godzinie 13.30 wybraliśmy się do tak długo wyczekiwanego przez dzieci Aquaparku , w którym gościliśmy przez 3h . W trakcie pobytu  uczestnicy wycieczki mieli tyle atrakcji , że każdy znalazł coś dla siebie…leniwą rzekę , ekstremalne zjeżdżalnie czy zjeżdżanie na pontonach lub po prostu szaleństwa w zwykłym basenie. Z basenów wyjechaliśmy po godzinie 17.00 i oczywiście obowiązkiem była przystań w McDonaldzie. A kiedy już wszyscy zaspokoili swój głód na tego typu przekąski udaliśmy się w drogę powrotną. Pod szkołę dotarliśmy około godziny 19.30, zmęczeni ale wszyscy w dobrych nastrojach po bardzo udanej wycieczce!