Wybory Małej Miss Przedszkolaków- Dzień Kobiet w przedszkolu

Kapitalną zabawę urządziły przedszkolaki w oddziale przedszkolnym Publicznej Szkoły Podstawowej w Olszanach z okazji Dnia Kobiet.

Dzieciaki pokazały, że jest to święto ważne także dla najmłodszych kobiet. Wiele radości sprawił dzieciom przygotowany z tej okazji konkurs Wyboru Małej Miss Przedszkolaków w kategoriach: Miss Zgadywanek, Miss Szybkości, Miss Szybkiego Liczenia, Najbardziej Rozskakana Miss, Najbardziej Roześmiana Miss, Miss Najdłuższego Kucyka oraz Najbardziej Rozśpiewana Miss. Dziewczynki, na przygotowany z tej okazji różowy dywan wprowadzili chłopcy. Zwyciężczynie poszczególnych kategorii otrzymały korony oraz kolorowe szarfy. Występy wszystkich kandydatek oceniało Jury, skład którego stanowili chłopcy z przedszkola. Wszyscy mali panowie tradycyjnie złożyli koleżankom serdeczne życzenia a następnie wręczyli wykonane wcześniej kwiatki oraz upominki. Tego dnia w przedszkolu panowała świąteczna atmosfera. Słychać było taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek, świadczyły o miło spędzonym czasie.