Wycieczka do Miasteczka Westernowego

W dniu 6.V.2008. r. uczniowie PSP Olszany wraz z wychowawczynią Danutą Umer oraz Mamami: Ewą Lubczyńską, Jolantą Paradowską oraz Danutą Moskwą udali się na wycieczką do Miasteczka Westernowego…

Wszyscy uczestnicy wycieczki skorzystali z karnetów, w ramach których, mogli strzelać na strzelnicy indiańskiej, rzucać nożem i włócznią do celu, wspinać się na pal, jechać kolejką wąskotorową, oglądać pojedynek kowbojów, napad na bank oraz tańce indiańskie, czy łapanie na lasso byczka. Inną atrakcją była przejażdżka na koniu. Osoby chętne, za dodatkową opłatą, mogły przejechać się bryczką, strzelać do celu z pistoletu lub wiatrówki, płukać złoto, płynąc łodzią indiańską lub pojeździć na byku. 


Za udział w poszczególnych zabawach uczestnicy otrzymywali punkty. Niektórzy zebrali maksymalną ilość punktów, czyli stali się „Dobrymi Kowbojami”. Po spożyciu różnych potraw, lodów i napojów humory wszystkim dopisywały. Pogoda była wspaniała a widoki gór okrytych śniegiem zapierały dech w piersiach. Pełni wrażeń, zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do Olszan.

Powiązane treści

Udostępnij

Ostatnie artykuły

Skip to content