Wycieczka klas V i VI do Wrocławia

W środę 13 czerwca o godzinie 7.30 rano uczniowie z klasy V i VI wraz z wychowawcą i panią Kasią Makarą – Warachim udali się na klasową do Wrocławia . Celem naszego wyjazdu była jak zawsze dobra zabawa i integracja! Pierwszym przystankiem wyjazdu był park trampolin Jumphall, w którym uczniowie spędzili 2 godziny , podczas których mogli wyszaleć się do woli na trampolinach i różnych innych atrakcjach, spośród których największą okazał się być wielki pompowany rekin. Chyba każdy próbował się na niego wdrapać i ujarzmić ale nie wszystkim się ta sztuka udawała! Po dwóch godzinach skakani – co dla większości okazało się być za dużo , wypompowani i pełni wypieków udaliśmy się do wrocławskiego Aquaparku żeby zażyć tym razem wodnych szaleństw! Pobyt na basenach trwał 3 godziny i na pewno był to czas pełen emocji i spontanicznych zachowań wywołanych przez wiele wodnych atrakcji. Po pobycie w Aquaparku udaliśmy się w drogę powrotną do domu , podczas której obowiązkowym przystankiem był strzegomski Mcdonald. Pod szkołę dotarliśmy około godziny 18.00. Cała wycieczka była bardzo udana i wprowadziła nas w klimat zbliżających się wakacji.