Wycieczka mikołajkowa do „Loopys Word”

4 grudnia 2014roku nasze przedszkolaki wraz z panią i rodzicami wybrały się do Kinder-Planety „Loopys World” we Wrocławiu. Towarzystwa nam dotrzymała klasa pierwsza, druga i czwarta wraz z wychowawczyniami . Kinder-Planeta to niezwykła kraina zabawek, w której znajduje się wszystko o czym mógłby pomarzyć każdy maluch…….., i nie tylko. Gdy przyjechaliśmy na miejsce to nie tylko przedszkolaki ale również czwarto i piątoklasiści nie szczędzili sobie wspólnej zabawy i również dla nich znalazło się coś interesującego .Były tam wielkie trampoliny, basen z kulkami, ciuchcia z wagonikami, zjeżdżalnie ,wielkie klocki i wiele innych atrakcji. Zabawa w Kinder-Planecie była wspaniała przygodą, pełną niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Dla dzieci była to uczta niezapomnianych wrażeń. Tego się nie da opisać, więc zapraszamy na naszą galerię zdjęć.

Agnieszka Chmielewska.