Wyjazdy na lodowisko i halę sportową!

W dniach 06.02.12, 13.02.12 oraz 20.02.12 dzięki sfinansowaniu przejazdów przez Urząd Gminy Strzegom uczniowie naszej szkoły z klas IV-VI mięli możliwość wyjazdu na lodowisko ( powstałe na „Orliku” w okresie zimowym) oraz  halę sportową w ramach lekcji wychowania fizycznego. Oprócz uczniów naszej szkoły w każdym wyjeździe brali udział uczniowie szkół  ze Stanowic oraz PSP 3 ze Strzegomia. W przyszłości wyjazdy mają być kontynuowane dzięki czemu  uczniowie będą mogli korzystać z prawdziwej sali gimnastycznej, których nie mają w swoich szkołach. Po każdym wyjeździe wszyscy zawsze byli bardzo zadowoleni, ponieważ każdy miał możliwość wyszaleć się na lodowisku oraz pograć w gry zespołowe na hali sportowej. Teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne wyjazdy!!