X Miting Lekkoatletyczny

W piątkowy poranek reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych z naszej gminy zebrały się na stadionie w Strzegomiu aby wziąć udział w jubileuszowym dziesiątym mitingu lekkoatletycznym, który jak co roku kończy nasze zmagania sportowe w roku szkolnym.  Po raz kolejny okazało się, że mamy szczęście do pogody, ponieważ podobnie jak w poprzednich latach zawody odbywały się podczas ciepłej i słonecznej aury…

Rozgrywane konkurencje  były takie same jak na poprzednich mitingach czyli: biegi na 60m ( szkoły podstawowe) 100m ( gimnazja) , skok w dal, biegi na 400m oraz sztafety 4x200m ( dwie dziewczynki i dwóch chłopców). Naszą szkołę reprezentowali : w rocznikach klasy IV: Ola Bogucka – bieg na 60m, Klaudia Majecka – skok w dal, Paweł Lubczyński – bieg na 60m, Patryk Bogacki – skok w dal, Mateusz Szewczyk – bieg na 400m, sztafeta wystartowała w składzie: Ola Bogucka, Klaudia Majecka, Paweł Lubczyński i Patryk Bogacki. W rocznikach klas V reprezentowali nas : Paulina Łabędzka – bieg na 60m II miejsce!, Alicja Smoleń – skok w dal III miejsce! Wiktoria Sowa- bieg na 400m, Krystian Wór – bieg na 60m, Marcin Zarębski – skok w dal, Karol Wójcik – bieg na 400m , sztafeta wystartowała w składzie : Dominika Roszkowska, Karol Wójcik, Paulina Łabędzka, Marcin Zarębski. W najstarszym roczniku klas VI naszą szkołę reprezentowali: Kamila Krawczyk – bieg na 60m III miejsce!, Dominika Maduch- skok w dal I miejsce!!, Paulina Szewczyk – bieg na 400m, Marcin Lubczyński – bieg na 60m III miejsce!, Michał Ekiert- skok w dal, Robert Gielata – bieg na 400m, natomiast nasza sztafeta zaprezentowała się fantastycznie zdobywając I miejsce!!…w zwycięskim składzie pobiegli: Dominika Maduch, Piotr Niziołek, Kamila Krawczyk i Marcin Lubczyński. W całych zawodach po zsumowaniu wyników wszystkich konkurencji nasza szkoła zajęła ostatecznie V miejsce.