XII Miting Lekkoatletyczny

Zgodnie ze szkolną sportową tradycją obowiązującą w naszej gminie w dniu 6 czerwca na stadionie Osiru w Strzegomiu odbył się kolejny Miting Lekkoatletyczny, który od lat jest podsumowaniem sportowego roku szkolnego. Tak jak w poprzednich latach i tym razem mięliśmy szczęcie do pogody, która była wymarzona do rozgrywania tego typu zawodów- było ciepło i słonecznie…

Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje wszystkich szkół z naszej gminy w tym również po raz pierwszy szkoły ponad gimnazjalne. W programie zawodów szkół podstawowych były trzy konkurencje indywidualne : bieg na 60, skok w dal, bieg na 400m oraz sztafeta mieszana 4×200 m. Klasę IV naszej szkoły reprezentowali: Sandra Ciupa – skok w dal, Maja Komornicka – bieg 60m, Natala Wór – 400m, Hubert Pączek – skok w dal, Bartek Filipczyk – bieg 60m, Kuba Wiśniowski – 400m oraz sztafeta w składzie: Sandra Ciupa, Maja Komornicka, Bartek Filipczyk i Hubert Pączek. Klasa V stawiła się w składzie: Martyna Komsa – skok w dal, Daria Konieczna – bieg na 60m, OlaWitowska – 400m, Radek Lubczyński – skok w dal, Oskar Migoń – 60m i sztafeta w składzie : Martyna Komsa, Daria Konieczna, Oskar Migoń i Radek Lubczyński. Klasę VI reprezentowali : Klaudia Majecka – skok w dal, Wiktoria Niziołek – 60m, Kacper Gap – skok w dal, Kacper Migoń – 60m, Paweł Lubczyński – 400m oraz sztafeta: Klaudia Majecka, Wiktoria Niziołek, Kacper Migoń i Kacper Gap. A oto nasi medaliści : Kacper Migoń – I miejsce w biegu na 60m, Sandra Ciupa – II miejsce w skoku w dal, Maja Komornicka – II miejsce w biegu na 60m, Hubert Pączek – III miejsce w skoku w dal , Paweł Lubczyński – III miejsce w biegu na 400m. Doskonale zaprezentowała się również nasza sztafeta klasy VI , która zdobyła II miejsce i srebrne medale!! Wszystkim medalistom i uczestnikom mitingu gratulujemy!!