Zabawa Andrzejkowa 28.11.2014

W piątkowe popołudnie 28 listopada Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował zabawę andrzejkową, która odbyła się w nowo wyremontowanej świetlicy wiejskiej. Zabawa trwała od godziny 16.00 do godziny 19.00 i w czasie jej trwania oprócz tańców i zabaw w akompaniamencie  dyskotekowej muzyki wszyscy zebrani mięli możliwość wzięcia udziału w wielu przeróżnych wróżbach andrzejkowych od tych najpopularniejszych z woskiem poprzez te mniej nam znane – bardziej wyszukane. Żeby umilić dzieciom zabawę rodzice upiekli pyszne ciasta oraz zapewnili słodki poczęstunek w postaci przeróżnych słodyczy oraz napojów. Impreza była bardzo udana i wszyscy zebrani świetnie się bawili…a do tego dowiedzieli się co ich czeka w przyszłości !!