Zabawa choinkowa

16 stycznia na sali wiejskiej w Olszanach odbyła się zabawa choinkowa dla uczniów naszej szkoły oraz wszystkich dzieci zamieszkujących naszą wioskę. Całą zabawę prowadziła pani Ela Pienio z SCK w Strzegomiu za co serdecznie jej dziękujemy!!…Tak więc podczas zabawy było wszystko!!… każdy mógł znaleźć coś dla siebie…od tańców poprzez różne konkursy aż po zabawy z wielką chustą. A punktem kulminacyjnym całej zabawy byłą wizyta gościa….a był nim Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów dla wszystkich dzieci!!…momentalnie ustawiła się do Mikołaja kolejka… w wiadomym celu… każdy chciał dostać prezent!!…i nikt się nie zawiódł… każdy otrzymał paczkę od Mikołaja. Po tym radosnym momencie zabawa trwała dalej…a po niej odbyła się zorganizowana przez Radę Rodziców działającą przy naszej szkole zabawa dla dorosłych, a cały dochód z niej został przeznaczony na działalność szkoły.