Zabawa karnawałowa 2011

Styczniową tradycją w naszej szkole jest to że w sali wiejskiej zawsze organizowana jest zabawa karnawałowa dla uczniów oraz wszystkich dzieci z wioski. W tym roku odbyła się ona w sobotę 22 stycznia i trwała od godziny 15.00 do 19.30, jak zwykle prowadzeniem imprezy zajęli się pracownicy Strzegomskiego Centrum Kultury – za co im bardzo dziękujemy, oprócz ich pomocy podziękowania należą się Damianowi Mani, który przez cały czas trwania zabawy umilał nam ją grając i śpiewając.

Zabawa jak co roku była przednia i obfitowała w wiele konkursów i zabaw a punktem kulminacyjnym było przybycie Świętego Mikołaja z wielkim workiem prezentów dla wszystkich, no co czekały licznie zgromadzone dzieci. Młodsi uczestnicy zabawy byli poprzebierani w różne stroje tak ze ciężko było ich poznać…. i tak mięliśmy  na sali wróżki, motyle, rycerzy, kowboi, diabły, aniołki, księżniczki, czerwone kapturki oraz postacie z komiksów. W trakcie zabawy każdy kto miał ochotę mógł spróbować pysznego ciasta lub zjeść owoce, a kto był spragniony mógł napić się gorącej herbaty lub wybrać jeden w wielu napoi, które były oferowane. Zabawa jak zawsze była udana i wszyscy się świetnie bawili, a następna już za rok….albo dopiero za rok …jak kto woli!!