Zabawa karnawałowa

W tym samym dniu, w którym odbył się w naszej szkole dzień babci i dziadka ( 16 stycznia ), na sali wiejskiej w Olszanach w godzinach popołudniowych ( od 16 – do 20 ) odbyła sie zabawa karnawałowa…

W zabawie udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, wszyscy nauczyciele, rodzice i maluchy, które jeszcze nie chodzą do szkoły. Uczniowie klas młodszych poprzebierali się w piękne i kolorowe stroje, tak że ciężko było rozpoznać kto tam się ukrywa pod tym przebraniem!

Całą zabawę prowadziła pani ze Strzegomskiego Ośrodka Kultury, zresztą całą impreza była zorganizowana przez SOK, za co wszyscy gorąco dziękujemy!! Podczas zabawy odbyły liczne konkursy i zabawy, oczywiście najwięcej było tańców! A największą niespodzianką było pojawienie się Św Mikołaja z workami prezentów dla wszystkich uczniów szkoły! W trakcie zabawy trwała loteria fantowa , podczas której można było wygrać bardzo ciekawe rzeczy od żelazka po skrobaczkę do szyby! Miejmy nadzieję, iż zabawa przyszłoroczna będzie tak samo udana jak ta!