Zakończenie Roku Szkolnego 2012/2013

Piątek 28 czerwca był dniem, na który od dawna wyczekiwali wszyscy uczniowie, gdyż był to ostatni dzień roku szkolnego 2012/2013. Po dziesięciu miesiącach przyszła pora na tak długo wyczekiwane wakacje!! Ostatnim akcentem w Publicznej Szkole Podstawowej w Olszanach było uroczyste zakończenie roku szkolnego wraz z pożegnaniem uczniów klasy VI, którzy opuścili już mury naszej szkoły. Ostatni dzień w szkole rozpoczął się od uroczystej Mszy Świętej w naszym kościele, natomiast po niej spotkaliśmy się wszyscy, cała społeczność szkolna na palcu zabaw, aby wziąć udział w uroczystym apelu, na którym klasa VI zaprezentowała swój pożegnalny program artystyczny. Kiedy główni aktorzy skończyli swój występ Pani Dyrektor wraz z wychowawcą klasy VI Panią Magdaleną Ciężki wręczyły absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, a klasa I wręczyła im pamiątkowe upominki. Apel zakończył się wręczeniem świadectw z czerwonym paskiem uczniom klas IV – V oraz medalom za osiągnięcie sportowe. A już za dwa miesiące spotkamy się ponownie w murach naszej szkoły.