Zakończenie Roku Szkolnego 🙂

W piątkowy poranek 23 czerwca w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017. Tradycyjnie z rana cała społeczność szkolna udała się na Mszę Świętą do naszego kościoła, aby podziękować za udany rok szkolny. Po mszy udaliśmy się na plac zabaw przy szkole gdzie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po powitaniu gości, odczytaniu listu Burmistrza Strzegomia Zbigniewa Suchyty skierowanego do wszystkich zebranych oraz przemówieniu pani Dyrektor, nastąpiło uroczyste wręczenie podziękowań dla rodziców , którzy w ciągu roku aktywnie w różnych sposób wspierali nasze działania. Następnym akcentem uroczystości było wręczenie uczniom świadectw z czerwonym paskiem oraz nagród. Po nich uczniowie klasy VI odebrali medale za zwycięstwo w konkursach na „Najbardziej usportowioną klasę” oraz „Sportową Super Klasę Szkoły”. Ostatnim wydarzeniem były występy taneczne i wokalne uczniów z oddziału przedszkolnego oraz z klas I-III. Po nich wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami udali się do klas , aby otrzymać świadectwa, pozostałe nagrody i dyplomy. Teraz nastał czas wypoczynku a już za dwa miesiące zabieramy się do pracy!!