Zawody lekkoatletyczne

W środowy poranek 8 czerwca na strzegomskim stadionie odbył się kolejny już miting lekkoatletyczny, który jak co roku podsumowywał działalność sportową w szkołach. Tak jak zawsze zawody odbywały się pod patronatem Burmistrza Strzegomia oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: szkół podstawowych oraz gimnazjów…

Naszą szkołę w grupie klas IV reprezentowali: Jurek Imiołek w skoku w dal, Karol Wójcik w biegu na 60m, Kacper Kowalczuk w biegu na 400m, Dominika Roszkowska w skoku w dla – zajęła II miejsce!, Paulina Łabędzka w biegu na 60m- również II miejsce! Oraz Wiktoria Sowa w biegu na 400m. W sztafecie klas IV udział wzięli Jurek, Karol, Paulina oraz Dominika. W grupie klas V zaprezentowali się Marcin Lubczyński, który okazał się najlepszy i wygrał!!, Piotr Niziołek biegł na 400m, Robert Gielata skakał w dal, Kamila Krawczyk zajęła II miejsce w biegu na 60m!, Dominika Maduch skakała w dal, a Paulina Szewczyk pobiegła na 400m. W sztafecie klas V reprezentowali naszą szkołę: Marcin, Piotrek, Kamila oraz Dominika… sztafeta zdobyła III miejsce!. Niestety w tym roku nie mogli wziąć udziały uczniowie klasy VI, ponieważ akurat w tym dniu byli na swojej klasowej wycieczce, w związku z czym nasz dorobek medalowy był ciut uboższy niż zawsze… Ale jak to zawsze bywa liczy się przede wszystkim doskonała zabawa oraz propagowanie aktywności ruchowej….. a te cele miting od zawsze spełnia!