Ziemniaczany konkurs!

We wtorek 23 października uczniowie z klas I-III licznie przybyli wraz z wychowawcami do świetlicy szkolnej na zorganizowany dla nich ziemniaczany konkurs. W kategorii „Ziemniak Olbrzym” wygrali uczniowie :

1.    Szymon Skowroński – kl.  III – ziemniak ważył 2kg
2.    Hania Klisiewicz – kl. III – ziemniak ważył 1 kg
3.    Mateusz Wór – kl. II – ziemniak ważył 900 dag

W kategorii „Ziemniak Niezwykły” wygrali uczniowie :

1.    Nikola Młodzik – kl. III – ziemniak przypominał głowę stworka
2.    Zosia Figurak – kl. I – ziemniak przypominał serce
3.    Zuzia Kurczak – kl. II – ziemniak przypominał kaczkę

Wyróżnieni uczniowie otrzymali upominki oraz przybory szkolne. Gratulujemy!!

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz